o mnie

ANGELIKA 

Od zawsze fascynowała mnie blogosfera, ale nigdy nie przypuszczałam, że sama założę bloga. Swoje pierwsze kroki w wirtualnym świecie stawiałam razem z moją przyjaciółką Bogusią na www.messbyus.com (koniecznie do niej zajrzyjcie!) i przekonałam się jak bardzo tworzenie bloga wciąga! Odnalazłam w tym pasję i dlatego dzisiaj chciałabym Was powitać na moim autorskim blogu, gdzie będę dzielić się moimi spostrzeżeniami, przemyśleniami i marzeniami. Znajdziecie tu mnóstwo inspiracji w dziedzinie szeroko rozumianego lifestylu, a także wpisów kulinarnych, podróżniczych czy pielęgnacyjnych.

W chwili obecnej mieszkam w Cambridge w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuję. Czytam na potęgę, uwielbiam kryminały oraz pięknie wydane magazyny. Lubię gotować, choć Arek twierdzi, że gotuje lepiej. Uwielbiam jeść oraz próbować nowych smaków. Kocham podróże i staram się wyjeżdżać tak często jak to możliwe czy to za miasto czy na drugi koniec świata. Przeżywam ogromną fascynację ideą slow life i z chęcią Wam opowiem o tym jak zmieniam swoje życie oraz otaczającą mnie rzeczywistość.

angelika a dreamer's life blog

AREK 

Mistrz jajecznicy, robienia bałaganu i wyszukiwania dobrych knajp. Dużo biegam, słucham, podróżuję, patrzę, jem i piję. Żyję. Gdziekolwiek jestem staram się jadać tam gdzie jedzą lokalni. W znakomitej większości są to bardzo małe bistra lub stragany, prowadzone przez ludzi z pasją, a jedzenie jest tam świeże, szybkie, proste i tanie. I to właśnie o tym oraz o rzeczach, które mnie inspirują będę pisał.

 

O BLOGU

Na blogu znajdziesz kilka kategorii, które pozwolą Ci sprawniej się po nim poruszać. W zakładce COOK WITH ME znajdziecie mnóstwo przepisów inspirowanymi naszymi podróżami. Klikając w TRAVEL THE WORLD WITH ME zabiorę Cię ze mną w podróż. Znajdziesz tu moje wspomnienia, wskazówki oraz zdjęcia z podróży zarówno tych małych jak i dużych. Jeśli najdzie Cię ochota na domowe SPA to bez wahania wchodź w zakładkę BE BEAUTIFUL, gdzie będę umieszczać przepisy na domowej roboty kosmetyki, a także pokażę Ci, jak ważną rolę odgrywają kosmetyki naturalne. Lubicie jeść na mieście? A co powiecie na odrobinę inspiracji? W kategorii STREET FOOD & FOOD TRUCK znajdziecie same pyszności z całego świata, które specjalnie dla Was opisze moja druga połówka – Arek.

Wszystko co się nie mieści w powyższych kategoriach, zaszufladkowałam dla Ciebie w ME AND MY LIFESTYLE.

Jesteście gotowi? To zapraszamy do lektury!

Masz pytania? Pisz śmiało! kontakt@adreamerslife.pl