BLOGERSKI PRZEWODNIK PO ŚWIECIE #3

Blogerski przewodnik po świecie to dla mnie projekt wyjątkowy. Po raz kolejny miałam okazję się przekonać, że są ludzie, którzy podobnie jak ja, lubią zbaczać z typowo turystycznych ścieżek, aby całym sobą przeżywać podróże.

To już trzecie wydanie Przewodnika, ale chyba jeszcze nigdy dotąd destynacje nie były aż tak zróżnicowane. W tym numerze będziecie mogli przejechać Bali na skuterze, wstąpić na lekcje gotowania, rozczarować się plażą znaną z Jedz, módl się i kochaj i spędzić noc w pięknym apartamencie w środku dżungli. Takie atrakcje, a także mnóstwo pysznych zdjęć, zapewni Wam Karolina z Dine and Dash.

darmowy przewodnik Bali
Zdjęcie: Karolina Wiercigroch

Dla tych, którzy wciąż szukają motywacji, aby wybrać się do niedalekiego Budapesztu, Ania z fixmycamera.pl pokaże co najmniej kilka powodów, dla których nie powinniście dłużej zwlekać z tą podróżą. Leniwe spacery, pyszne strudle, schłodzone piwo i piękne kina.

Budapeszt jest pełen kontrastów, z jednej strony ogromny, z niekończącą się listą miejsc do odkrycia, a z drugiej niezwykle przyjazny i wygodny do życia.

 

Darmowy przewodnik Budapeszt
Zdjęcie: Ania Margoszczyn

A na koniec mam dla Was perełkę. W sentymentalną podróż na Górny Śląsk (skąd pochodzę) zabiorą nas Julia i Matis. Przekonajcie się czy w Rybniku można zjeść coś poza tradycyjną roladą z kluskami i modrą kapustą, dlaczego żużel jest tak ważny w tym mieście i gdzie najlepiej podglądać lokalsów, aby poczuć klimat tego miasta. Przy okazji poznajcie kilka śląskich słówek i zajrzyjcie na belekaj.eu, aby przekonać się, że młodzi ludzie nadal mówią i piszą po śląsku.

darmowy przewodnik Rybnik
Zdjęcie: Julia i Matis. Zdjęcie na samej górze wpisu jest również ich autorstwa.

Mam nadzieję, że tych parę słów zachęty tylko rozbudziło Wasz podróżniczy apetyt. Teraz wystarczy już tylko kliknąć w przycisk poniżej i rozkoszować się tym wyjątkowym Blogerskim przewodnikiem po świecie bez końca.


Dwa pierwsze numery możecie pobrać tutaj: 

Blogerski przewodnik po świecie #1 – darmowy przewodnik po Londynie, Warszawie, Wrocławiu i Barcelonie

Blogerski przewodnik po świecie #2 – darmowy przewodnik po Brukseli, Vancouver, Bournemouth, Kopenhadze oraz Top10 kawiarni w podróży dookoła świata 


Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobało to wydanie Blogerskiego przewodnika po świecie. Macie swoje ulubione miejsce? A może nabraliście apetytu na jakąś daleką podróż?