BLOGERSKI PRZEWODNIK PO ŚWIECIE

Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł, aby wspólnie z innymi blogerami rozsianymi po całym świecie przygotować Przewodnik. Ale wiecie, taki z prawdziwego zdarzenia, w którym znajdziecie lokalne przysmaki, najlepszą kawę w mieście, zajrzycie na targi staroci i obejrzycie panoramę miasta. No i udało się. Po tonie wymienionych maili, przesłanych zdjęć i tekstów oto jest: pierwszy numer przewodnika. 

AUTORZY

W pierwszym numerze znajdziecie Londyn jakiego nie znacie. Wypijcie kawę z Agą z I saw pictures w jej ulubionej knajpie i zajrzyjcie do hipsterskiego Hackney, a potem przenieście się prosto do Barcelony, aby zanurzyć stopy w morzu na jednej z okolicznych plaż, na które zabierze Was Dagmara z Woman at window.

Jeśli jednak wolicie polskie klimaty załatwiłam Wam prywatnego przewodnika w postaci Kasi z Worqshop. Warszawa wciąga, a Kasia tylko udowadnia, że warto dać się porwać stolicy. Adrianna, którą zapewne znacie z Alabasterfox oprowadzi Was po Wrocławiu. Będzie pysznie, obiecuję! Chętnie sama zjadłabym śniadanie w jej towarzystwie…

Dzięki dziewczyny, za udał w projekcie! Mam nadzieję, że sprawiło Wam dużo frajdy przygotowywanie tych tekstów.

No to nie przedłużam! Wystarczy, że wpiszecie swoje imię i maila a Blogerski przewodnik po świecie wyląduje w Waszych skrzynkach mailowych. Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobała pierwsza wycieczka!

blogerski przewodnik po świecie