BLOGERSKI PRZEWODNIK PO WARSZAWIE – GDZIE ZJEŚĆ, CO ZOBACZYĆ, CO PRZEŻYĆ W STOLICY

Blogerski przewodnik po Warszawie chodził mi po głowie zaraz po tym jak zamieszkałam na kilka miesięcy w tym mieście. Moje początki z tym miastem nie były łatwe. Zaczęło się od nieskrywanej nienawiści, skończyło na bezgranicznej miłości. Po przeczytaniu pięknych tekstów innych blogerów widzę, że ich relacja z Warszawą wcale do najprostszych nie należy. Ale co ja Wam będę mówić, sami przeczytajcie.

Cała drżę z podekscytowania i poddenerwowania, bo oddaję w Wasze ręce Przewodnik wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że to pierwszy Blogerski przewodnik po jednym mieście, ale przede wszystkim dlatego, że po raz pierwszy złożyłam go od A do Z sama w InDesignie. Poprzednie powstały przy pomocy Canvy. Tutaj zdałam się w 100% na siebie.

Do tego dochodzą świetne teksty i jeszcze piękniejsze zdjęcia. Czytałam te artykuły i z sentymentem wspominałam chwile spędzone w Warszawie. Dzięki tym poleceniom na mojej liście rzeczy do zrobienia w stolicy pojawiło się kilka nowych pozycji.

Nie trzymam Was już dłużej w niepewności i zostawiam Was w dobrych rękach. Tylko zerknijcie jaki miałam rewelacyjny skład!

przewodnik po warszawie

Gotowi na przeżycie najpiękniejszych chwil w Warszawie?

Jakie macie doświadczenia z Warszawą? Należycie do wielbicieli stolicy czy wręcz przeciwnie?

Dajcie koniecznie znać, jak Wam się podoba ten wyjątkowy przewodnik po Warszawie!

Zdjęcie główne jest autorstwa Ani Ulanickiej | aniaulanicka.pl