CELE NA 2016 ROK + ARKUSZE DO POBRANIA

Cele są jak magnes – przyciągają rzeczy potrzebne do ich zrealizowania.

Anthony Robbins

 

Spisanie celów, planów, marzeń przybliża Cię do ich realizacji. Nie są już tylko wytworem Twojej wyobraźni, stają się bardziej rzeczywiste. Następnie musisz pomyśleć jakie kroki należy zrobić, aby móc odhaczyć cel z listy. Pomyśl czy będziesz w stanie sama zrealizować dany projekt czy będziesz potrzebować czyjejś pomocy lub wsparcia? Czy jest to proces krótko- czy długo-terminowy? Czy potrzebujesz nakładów finansowych, aby ociągnąć ten cel? Bo nie możesz poprzestać na spisaniu celów, musisz obmyślić plan działania, umiejscowić to w czasie, bo rok ma tylko 365 dnia, a doba 24 godziny. Weź to pod uwagę. Wyznacz realne plany i działaj!

MOJE CELE NA 2016 ROK

W 2016 r. chciałabym:

  • przebiec półmaraton oraz biegać i ćwiczyć regularnie
  • nauczyć się podstaw fotografii i obsługiwać swój sprzęt fotograficzny
  • wyjść za mąż 😉
  • nauczyć się lepiej gotować
  • piec więcej ciast
  • nauczyć się podstaw hiszpańskiego
  • lepiej organizować swój wolny czas

cele na 2016 rok

ARKUSZE DO POBRANIA

Przygotowałam dla Was arkusze do ściągnięcia, które pomogą Wam usystematyzować Wasze cele i postanowienie na nowy rok. Możecie przypisać jeden cel do poszczególnego miesiąca albo dążyć do ich realizacji w dowolnej kolejności. Pamiętajcie:

Wygrywa tylko ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.

Napoleon Hill

This slideshow requires JavaScript.

Pobierz arkusz z cytatem i dużym czerwonym napisem 2016

 

Pobierz arkusz z różową ramką i akwarelowymi kwiatami

 

Pobierz arkusz z cytatem i czarnym napisem 2016

 

Pobierz arkusz z różową chmurką

 

Pobierz arkusz z szarą chmurką

 

Jakie macie cele na 2016 rok? Co chcielibyście osiągnąć? Należycie do grona osób, które spisują noworoczne postanowienia? 

 

Categories ja i mój lifestyle

About

Wciąż szukam swojego miejsca na ziemi. Mieszkałam prawie rok we Włoszech, potem 4 lata w UK w przepięknym Cambridge. Kolejne dwa lata spędziłam w Australii gdzie spełniałam swoje podróżnicze marzenia. Teraz wywiało mnie na mroźną północ Norwegii, gdzie znów odkrywam uroki życia w rytmie slow. Przeżywam ogromną fascynację minimalizmem, ideą slow life, a więc i slow travel. Kocham zieloną herbatę i dobrą książkę. Chętnie opowiem Wam jak zmieniam swoje życie i otaczającą mnie rzeczywistość.