O MNIE I O BLOGU

Całkiem niedawno porzuciliśmy całkiem przyzwoite prace i wyprowadziliśmy się z Cambridge, które było naszym domem przez prawie 4 lata. W chwili obecnej jesteśmy w Polsce, cieszymy się rodziną, nadrabiamy zaległości z przyjaciółmi, by za chwilę ruszyć w podróż życia - lecimy do Australii na wizie Work&Holiday.

Czytam na potęgę, uwielbiam kryminały oraz pięknie wydane magazyny. Lubię gotować, choć Arek twierdzi, że gotuje lepiej. Uwielbiam jeść oraz próbować nowych smaków. Kocham podróże i staram się wyjeżdżać tak często jak to możliwe czy to za miasto czy na drugi koniec świata. Przeżywam ogromną fascynację ideą slow life i z chęcią Wam opowiem o tym jak zmieniam swoje życie oraz otaczającą mnie rzeczywistość.

KATEGORIE

JA I MÓJ LIFESTYLE

W tej kategorii znajdziecie wiele inspirujących treści szczególnie z dziedziny slow life, samorozwoju, ale także dotyczące mojego doświadczenia z kapsułą ubraniową. 

ZWIEDŹ ZE MNĄ ŚWIAT

To zdecydowanie moja ulubiona kategoria, w której znajdziecie relacje z naszych podróży. Zarówno tych dalekich jak i nieco bliższych. Koniecznie zerknijcie do darmowych przewodników!

BĄDŹ PIĘKNA

Tutaj znajdziecie recenzje i zdjęcia moich sprawdzonych kosmetyków naturalnych, domowej roboty kosmetyków i szczegóły dotyczące mojej codziennej pielęgnacji. 

GOTUJ ZE MNĄ

Kocham gotować, od niedawna jestem na diecie wegetariańskiej, a na blogu dzielę się sprawdzonymi, prostymi i szybkimi w przygotowaniu zdrowymi daniami. 

AREK

Tak, tak! Arek też tu czasem wpada i dzieli się swoimi podróżniczymi inspiracjami. Mój mąż kocha muzykę więc od czasu do czasu znajdziecie tu również jego muzyczne polecenia. 

BLOGERSKI PRZEWODNIK PO ŚWIECIE

Blogerski przewodnik po świecie to mój autorski projekt, który zrzesza blogerów rozsianych po całym świecie, którzy tworzą specjalnie dla Was darmowe przewodniki po swoich miastach. Do ściągnięcia tu i teraz!