20 POLSKICH PIOSENEK, KTÓRE ZROBIĄ TWÓJ DZIEŃ

Muzyka towarzyszy mi codziennie. W zależności od nastroju sięgam po coś bardziej energetycznego, bądź melodyjnego. Dziś przed Wami 20 piosenek, które włączone od rana zrobią Twój dzień. Nie zdziwcie się jak nie będziecie mogli przestać się bujać do rytmu!

 PIOTR ZIOŁA / FLIRTINI- Bilet do nikąd

MICHAŁ SOBIERAJSKI / SUWAL – Satelity

ROSALIE – So good

BITAMINA – Dom

ANDRZEJ DĄBROWSKI – Re-fleksje

Ta piosenka pochodzi z albumu Albo inaczej, projektu niezwykle interesującego, bo angażującego znane osobistości ze świata jazzowego do wykonania utworów hiphopowych. Osoby, które wykonują utwory m.in. Pezeta, Slums Attack, Eldo, Łony, Kalibru 44 czy Tede to Ewa Bem, Andrzej Dąbrowski, Zbigniew Wodecki czy Krystyna Prońko.

GRERILLA / LOAA — Płynę

BRODKA – Wszystko czego dziś chcę

MĘSKIE GRANIE – PODSIADŁO, KORTEZ, ZALEWSKI – Początek

RASMENTALISM / TACO HEMINGWAY / ROSALIE – Fast food

QUEBONAFIDE / KLAUDIA SZAFRAŃSKA – Candy

MROZU / FLIRTINI – Ikar 

O.S.T.R – Rise of the sun 

TACO HEMINGWAY – Fiji

BITAMINA / DAWID PODSIADŁO – Nikt 

TACONAFIDE – Art-B

MARIKA / XXANAXX – Tabletki 

MIUOSH / BAJM – Miasto szczęścia 

XXANAXX – Give u the world

DAWID PODSIADŁO – Nie ma fal

BOKKA – Let it 

 


Dosyć sporo utworów z tej listy pochodzi z płyt Flirtini, którzy wydali już cztery edycje genialnych mieszanek zatytułowanych Heartbreaks and Promises. Wszystkie zawierają utwory wpadające w ucho, które towarzyszą mi na co dzień, bo naprawdę trudno się od nich uwolnić jak już raz wpadną w ucho.

Znaleźliście coś dla siebie? Coś co zostanie z Wami na dłużej? A może już niektóre piosenki znaliście? Co pobudza Was rano do życia? Podeślecie ulubione piosenki?

 

 

Categories ja i mój lifestyle

About

Wciąż szukam swojego miejsca na ziemi. Mieszkałam prawie rok we Włoszech, potem 4 lata w UK w przepięknym Cambridge. Kolejne dwa lata spędziłam w Australii gdzie spełniałam swoje podróżnicze marzenia. Teraz wywiało mnie na mroźną północ Norwegii, gdzie znów odkrywam uroki życia w rytmie slow. Przeżywam ogromną fascynację minimalizmem, ideą slow life, a więc i slow travel. Kocham zieloną herbatę i dobrą książkę. Chętnie opowiem Wam jak zmieniam swoje życie i otaczającą mnie rzeczywistość.