WSPÓŁPRACA

A DREAMER'S LIFE to blog lifestylowy o lekkim zabarwieniu podróżniczym. Jesteś zainteresowany współpracą?

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ

A DREAMER'S LIFE to blog o życiu w rytmie slow, o mojej pasji do świadomego życia, ale także podróży. Kocham kosmetyki naturalne, zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczną. Od prawie dwóch lat jestem również wegetarianką, która zagłębia tajniki kuchni roślinnej. Uwielbiam gotować i z ogromną przyjemnością dzielę się z moimi czytelnikami sprawdzonymi przepisami, a także pomysłami na zdrowe i szybkie w przygotowaniu dania.

Chętnie nawiążę współpracę z markami, którym idea slow life nie jest obca. Moimi czytelniczkami są przede wszystkim młode kobiety, które podobnie jak ja szukają w życiu balansu, zainteresowane są minimalizmem, slow fashion i podróżami, które rozwijają w nich chęć do życia. Stawiam na jakość, dlatego ważne jest dla mnie aby podejmowane współprace były zgodne z filozofią mojego bloga.

Moją pasją są pięknie wydane magazyny. Jestem redaktorką naczelną Magazynu o świadomym życiu "Więcej", który można pobrać bezpośrednio na stronie Magazynu, bądź czytać on-line na issuu.com.

Zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@adreamerslife.pl 

BLOG
Jestem autentyczna, polecam moim czytelnikom tylko to co sprawdziło się u mnie i tylko to co miałam okazję przetestować.
SOCIAL MEDIA
Chętnie podejmę współpracę polegającą na publikacji wpisów również na moich profilach w social mediach. Najaktywniejsza jestem na Facebooku i Instagramie.
VLOG

Mój mąż Arek od jakiegoś czasu tworzy vloga, w którym opowiada o tym jak zacząć biegać w maratonach, a także dzieli się swoimi doświadczeniami z przygotowań do triathlonu.

Jestem otwarta na propozycje współprac, które mogłyby być wartościowe dla moich czytelników. W chwili obecnej mieszkamy Australii i oto co możemy zaproponować potencjalnym reklamodawcom:

  • testy i recenzja produktu (możemy przeprowadzić takie testy również podczas podróży)
  • wpis sponsorowany
  • placement produktu na zdjęciach i vlogach
  • fotorelacja z produktem klienta
  • konkurs na blogu, Facebooku bądź Instagramie
  • oficjalny partner naszej podróży po Australii
  • wyjazd sponsorowany/fotorelacja
  • długofalowa współpraca partnerska/ambasador marki
  • cykl artykułów tematycznych

kontakt@adreamerslife.pl

DO TEJ PORY WSPÓŁPRACOWAŁAM Z: