wygrzebane z sieci czyli linki godne polecenia

WYGRZEBANE Z SIECI CZYLI LINKI GODNE POLECENIA #3

[Moi drodzy ta seria niezmiennie cieszy się Waszą największą uwagą. Cieszę się, bo uwielbiam wyszukiwać dla Was ciekawostki w sieci, a także sama lubię czytać tego typu wpisy na innych blogach. Również tym razem mam dla Was sporą dawkę ciekawych artykułów, sesji, zdjęć, profili interesujących osobistości. Nie przeciągam, zapraszam na kolejny wpis z serii Wygrzebane z sieci czyli linki godne polecenia!

W pewnym momencie było bardzo głośno o Gwyneth Paltrow, ze względu na jej podejście do diety i ćwiczeń. Czytając jednak artykuł w Women’s Health odniosłam wrażenie, że wiele z tych zasad sama stosuję, bądź chciałabym stosować. Czy to nie brzmi jak coś do czego każdy z nas chciałby dążyć?

Jedz wszystko, na co masz ochotę, realizuj trening w sposób, jaki lubisz, i pracuj nad projektami, które Cię naprawdę zajmują. Jeśli zrobisz to z głową, bez problemu zyskasz zgrabną sylwetkę, dobre samopoczucie i osiągniesz inne wymarzone rezultaty.

Artykuł jest niezwykle inspirujący, nie tylko ze względu na zdrowe podejście do życia, ale również dlatego, że Gwyneth jak się okazuje nieźle sobie radzi w biznesie. Wypuściła własną linię produktów do pielęgnacji oraz do makijażu. Jest to wynik współpracy pomiędzy prowadzonym przez Paltrow portalem lifestylowym oraz firmą Juice Beauty. Sam portal Goop jest niezłą gratką dla zwolenników slow life. Mnóstwo inspiracji, motywacji, zarówno jeśli chodzi o ubiór, jak i pielęgnację, zdrowe odżywianie czy aktywność fizyczną.

O mojej fascynacji kubkami od for.rest design mogliście przekonać się nieraz, jeśli podglądacie mnie na Instagramie. Będąc w Warszawie pod koniec grudnia, nie mogłam przegapić takiej okazji i wybraliśmy się z Arkiem na Poznańską, gdzie Dagmara prowadzi sprzedaż swoich cudeniek. Mieliśmy również okazję zamienić parę słów z tą przesympatyczną dziewczyną, pełną pasji do tego co robi. Asortyment był nieco przerzedzony ze względu na Święta, ale i tak upolowalam dla siebie boberka z zaparzaczem i przykrywką z przeuroczym serduszkiem. W FOR.REST możecie znaleźć również doniczki, talerze, talerzyki, filiżanki, miseczki. Rzeczy i wzorów ciągle przybywa.

linki godne polecenia

Polska firma wymyśliła legginsy, które skutecznie walczą z cellulitem. Nie wiem jak Wy, ale ja dosyć sceptycznie podchodzę do takich wynalazków…

W dwóch poprzednich postach z tego cyklu pojawiły się ciekawostki dotyczące Ikei. Nie mogło ich zabraknąć i tym razem. Ikea pracuje nad przesuwanymi ścianami. Bardzo mnie rozśmieszyło zakończenie tego artykułu: “Nie martwcie się, nie będą składane, do ich instalacji potrzebna będzie specjalna ekipa.”. Biorąc pod uwagę ceny nieruchomości uważam, że to bardzo przyszłościowe rozwiązanie. Przydałyby Wam się przesuwane ściany w mieszkaniu? 

Przepiękne zdjęcia autorstwa Rick’a Guesta ukazujące tancerzy bez kostiumów i makijażu. Przed jego obiektywem stanęli najlepsi tancerze z czołowych zespołów baletowych na świecie.

linki godne polecenia

Jeżeli fascynuje Was fotografia i szukacie inspiracji, to koniecznie ściągnijcie darmowy przewodnik po fotografii, który ukazał się na Buzzujemy.

Słyszeliście kiedyś o pani Helenie Norowicz? Jest to niezwykle inspirująca i mądra kobieta, która jest twarzą marki Bohoboco (znacie ich projekty? Boskie!). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że pani Helena ma 80 lat, jest wysportowana i ma ogromne wyczucie stylu i elegancji. Te zdjęcia po prostu zachwycają! 

linki godne polecenia

Farma poszukuje wolontariuszy, którzy będą, uwaga!, przytulać kozy. Jednym ze sposobów zapewnienia dobrego wchłaniania i trawienia pokarmów przez młode kozy jest obejmowanie ich i przytulanie. Więc jeśli macie trochę wolnego czasu, lećcie do Esmont w Wirginii i przytulajcie kozy 🙂


Jak Wam się podobało to zestawienie? Znaleźliście coś interesującego?